Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_001.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Wygraj ze zbędnymi kilogramami! Dobierzemy Ci zabiegi, pomożemy zmienić styl życia i nauczymy, co robić w domu, by utrzymać osiągnięte efekty.

Proponujemy Ci skuteczne zabiegi z zakresu odchudzania, ujędrniania i likwidacji cellulitu, które dobierzemy w zależności od Twoich potrzeb, a nasza Dietetyczka opracuje dla Ciebie odpowiednią dietę. Zadbamy o to, aby chwile spędzone w naszym Studiu przyniosły oczekiwane rezultaty i zapewniły niezapomniane chwile relaksu i wypoczynku, o które tak trudno na co dzień.

Podstawowe zabiegi Skutecznego Odchudzania  to:

Po osiągnięciu pierwszych efektów należy stale stosować profilaktykę. Niezbędna jest też zmiana stylu życia, diety, kontrolowanie masy ciała i ćwiczenia fizyczne.

Nie czekaj – już dziś zacznij walczyć ze zbędnymi kilogramami!

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.