Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Wyjątkowy Prezent dla Wyjątkowej Panny Młodej…

Prezent na Wieczór Panieński:

Ponieważ pragniemy wraz z Tobą dać prezent który urzeknie, proponujemy Ci karnet SPA o wartości 500zł, w ramach którego można korzystać z dowolnie wybranej usługi. Kupując karnet oszczędzasz nawet 55 zł na jednym zabiegu! Ceny usług w karnecie są niższe nawet o 15%! w stosunku do cen wizyt jednorazowych. Panna Młoda sama dokona wyboru najlepszych dla siebie masaży lub zabiegów SPA. Możesz również podarować zabieg jednorazowy, wybierając go spośród naszej bogatej oferty <więcej>.

Wieczór Panieński w Studio Evenness:

Wieczór Panieński w Salonie Masażu i Kosmetyki Evenness będzie znakomitym wstępem do tej jedynej i niezapomnianej nocy... W blasku świec, otoczone wonią aromatycznych olejków i muzyką, z szampanem w dłoni, skorzystacie z wybranych masaży oraz zabiegów upiększających. W kameralnej atmosferze zadbacie o urodę, ukoicie zmysły, poprawicie samopoczucie i przede wszystkim będziecie się świetnie wspólnie bawić.

Maksymalna ilość uczestników Wieczoru Panieńskiego to 5 osób. Podczas trwania imprezy Studio jest zamknięte dla innych Gości, co gwarantuje intymną atmosferę. Na specjalne zamówienie zapewniamy również słodkie przekąski, kosz owoców, wino.

Koszt Wieczoru Panieńskiego zależy od wybranych zabiegów, czasu trwania i atrakcji specjalnych. W celu rezerwacji i ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 728 456 787 lub (022) 6331092.

Zabiegi wybierane najczęściej na Panieńskie Wieczorki: Masaż relaksacyjny, Masaż Czekoladowy Relaks, Masaż Świecami, Masaż twarzy, dekoltu i szyi. Kosmetyczka lub Masażystka w Salonie Evenness doradzi wybór odpowiednich zabiegów i zadba, by był to dobrze spędzony czas.

Gwarantujemy Wam, że Tego Wieczoru nie zapomnicie….

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.