Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Relaks i odprężenie –ofiaruj sobie wypoczynek i przyjemność…

Dzięki płynnym, delikatnym i łagodnie ugniatającym ruchom, Masaż Relaksacyjny odpręża cały Twój organizm, przynosząc ukojenie ciału i duszy. Relaksacyjny Masaż całego ciała pozwala Ci zwolnić tempo i cieszyć się chwilą obecną, w pełni zatapiając się w rozkosz wrażliwego dotyku. Jeśli zmagasz się z codziennym stresem i napięciami, masaż relaksacyjny jest właśnie dla Ciebie.

Masaż Relaksacyjny – efekty:
• rozluźnienie napiętych mięśni
•odprężenie
• rozładowanie napięć 
 
Ceny przy zakupie karnetu o wartości 500zł
• masaż relaksacyjny częściowy - 30, 45 min/69zł, 85zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 10/14zł!
• masaż relaksacyjny całościowy - 60, 90 min/110zł, 145zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19/24zł!

Cena wizyty jednorazowej:

• masaż relaksacyjny częściowy - 30, 45 min/79zł, 99zł 
• masaż relaksacyjny całościowy - 60, 90 min/129zł, 169zł

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Wystarczy zaledwie godzina, by zyskać tak wiele przyjemności…

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.