Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Przyjdź i zobacz zadowolenie na twarzy Bliskiej Osoby w trakcie Masażu dla Dwojga….

Masaże dla dwojga to przede wszystkim czas spędzony z Bliską Osobą. Rozmowa, dzielenie się ze sobą wrażeniami, zbliżenie się do siebie i zapomnienie o codzienności… W przytulnym pokoju dla Dwojga Salonu Masażu Evenness, w blasku świec, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, znajdziecie odpoczynek ciała i ukojenie zmysłów...

Będą to dla Was niezapomniane chwile...

Masaż dla Dwojga jest wykonywany jednocześnie przez dwie profesjonalne Masażystki.

Polecamy następujące Masaże Relaksacyjne dla Dwojga:

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Czy może być Lepszy Prezent dla Bliskiej Osoby, niż przeżycie Rozkoszy Masażu Wspólnie?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.